Katalog produktů
Je nám líto, ale prodej již skončil
protein Zobrazit větší

Scitec Nutrition 100% Hydrolyzed Beef Isolate 900g

Scitec Nutrition 100 % Hydrolyzed Beef Isolate peptidies je komplexní bílkovinou hydrolyzovaných hovězích peptidů. S obsahem bílkovin ze 100 % pocházející z hovězího masa!

Produkt není na skladě v této variantě

859 Kč

34,44 €

Získejte lepší cenu za věrnost:

842 Kč 33,75 €

cena po bezplatné registraci

816 Kč 32,71 €

při objednávce
nad 3 000 Kč

Historie ceny

Scitec Nutrition 100% Hydrolyzed Beef Isolate 900g

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Scitec Nutrition

40049_PHB_MC

Nový produkt

Podobné produkty

Beef protein – Velmi čistý, bez cukru!

Hovězí maso má v kruhu tvrdě trénujících, cílevědomých sportovců, legendární status – mnoho lidí pociťuje viditelnější růst během konzumace hovězího masa, než je tomu při stejném příjmu bílkovin z kuřecího masa. Proč bys nemohl konzumovat hovězí bílkovinný nápoj, když je tato základní surovina již lehce dosažitelná?


Naše formule 100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES je komplexní bílkovinou hydrolyzovaných hovězích peptidů. Při jejich získávání se místo chemikálií získává optimální hydrolyzát z čerstvého, hormony neobsahujícího hovězího masa, aplikací tlaku. Výsledkem je vynikající stravitelnost, rozpustnost a využitelnost.

Úplné bílkoviny, jakou je i naše, zabezpečují pro organismus všechny typy esenciálních aminokyselin, včetně devíti (histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan, valin), které si organismus nedokáže vytvořit a je nutné je přijmout potravou.

100 % HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES je 390 % koncentrovanějším zdrojem bílkovin než prvotřídní, nejlepší část svíčkové bez tuku. V hovězích bílkovinách se nevyskytuje žádný přídavek kreatinu. Proč by si spojoval užívání kreatinu a jeho přesné (nebo právě nepřesné) dávkování, užíváním bílkovinného produktu? My v tom nevidíme žádný smysl! Mnoho hovězích bílkovin má špatnou chuť. Naše hovězí bílkovina je však velice chutná! Vyzkoušej jí!

Bílkoviny přijaté stravou jsou zdrojem dusíku a životu důležitých aminokyselin, které jsou pro tělo nezbytné k tvorbě tkání a k jejich zachování. 100% HYDROLYZED BEEF ISOLATE PEPTIDES tak přispívá k růstu a udržování svalové hmoty a také k udržování normálního stavu kostí.

Doporučené dávkování:

Rozmíchejte denně 1 dávku (30 g - 2/3 odměrky) v 250 ml vody. Na přípravu doporučujeme používat šejkr se sítkem. Před použitím pořádně protřepat. Konzumujte po tréninku.

Skladování:

Skladujte mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Uchovejte v suchu a chladu při teplotě do 25 °C.
Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným skladováním a použitím. Minimální trvanlivost a číslo šarže je uvedeno na obalu.  

Mandle-čokoláda: Hydrolyzovaná hovězí peptidová bílkovina, čokoládové aroma, mandlové aroma, nízkotučný kakaový prášek (10-12%), emulgátor: sójový lecitinový prášek, zahušťovadlo: xantanová guma; sladidla: acesulfam-K, cyklamát sodný, sukralóza

Nutriční hodnoty 30 g (1 dávka)
Energetická hodnota 114 kcal
- z toho tuků 14 kcal
Tuky 1,5 g
- z toho nasycené 0,5 g
Cholesterol 4 mg
Sacharidy <0,1 g
- z toho cukry 0 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 25 g
Sodík 78 mg
Draslík 164 mg

V této chvíli zde není žádná recenze.

Recenze jsou převzaté z portálu Heureka.cz a řídí se jejich podmínkami. Ostatní recenze ověřujeme ručně spárováním s objednávkou.

Napsat recenzi

Scitec Nutrition 100% Hydrolyzed Beef Isolate 900g

Scitec Nutrition 100% Hydrolyzed Beef Isolate 900g

Scitec Nutrition 100 % Hydrolyzed Beef Isolate peptidies je komplexní bílkovinou hydrolyzovaných hovězích peptidů. S obsahem bílkovin ze 100 % pocházející z hovězího masa!