Katalog produktů

S kým spolupracujeme

Jedeme v tom spolu! Plníme si sny, nebojíme se na tom tvrdě makat a dává nám smysl vzájemně se podporovat, motivovat, hecovat k ještě lepším výkonům. Mrkni, s kým naše FitnessDK parta spolupracuje, na koho můžeš narazit v našich videích, kdo pro tebe na vlastní svaly testuje naše suplementy nebo píše články, které tě nakopnou k tomu, ať si dáš pořádně do těla.

Aleš Lamka

Aleš Lamka – „superhuman“ a spolutvůrce značky Titanus

Aleš je ten blonďatý sympaťák z našich videí. Společnými silami jsme vytvořili unikátní českou značku Titanus – kvalitní suplementy a doplňky do fitka. Je to náš kamarád, online trenér, o kterého je rvačka, a mistr Evropy v klasické kulturistice 2020. Sestavuje tréninky i jídelníčky na míru a baví ho podporovat lidi, kteří ví, co chtějí, a jsou odhodlaní pro to udělat maximum.

Víc o Alešovi

Libor Škopek

Libor Škopek – online coach a absolutní mistr ČR 2020

Libor je naše krevní skupina. Ví, že nejlepší chvíle, kdy se pustit do plnění snů, je dneska – a jako online coach to učí i své svěřence. Jeho sportovní výsledky mluví za něj. Aktuálně závodí v kategorii Physique, v níž se stal v roce 2020 absolutním mistrem ČR; na mistrovství Evropy v tomtéž roce vybojoval druhé místo. Ve světě fitness se pohybuje více než deset let a je hrdým majitelem Elite Pro Card. Stejně jako my je nadšencem do produktů Titanus.

Víc o Liborovi

Kluci z Feeney

David Kašpárek

David Kašpárek – top parkourista a trenér

Pro Davida, trenéra a dvojitého mistra v největší české parkourové soutěži Art Moving, je na prvním místě zdraví. Svoje zkušenosti, tipy i pády s tebou sdílí v článcích na blogu FitnessDK a Feeney. Řídí se heslem „Kde bůh zabouchne dveře, otevře ti okno.“

Víc o Davidovi

David Urban

David Urban – parkourista a designer Feeney

I náš druhý David je parkourista tělem i duší. Je to právě on, kdo stojí za designem oblečení značky Feeney. Miluje pohyb, grafiku a focení. Momentálně studuje v Praze reklamní a uměleckou fotografii.

Víc o Davidovi

Daniel Pražák

Daniel Pražák – nadšený freestyle fotbalista

Jedno z Danielových zlatých pravidel zní: „Nemáš náladu trénovat? Skvělý, i tak běž trénovat!“ Freestyle fotbálku se věnuje deset let, účastní se českých i mezinárodních soutěží. O tom, jak si zamilovat pravidelné tréninky a proč to stojí za to, píše na blog Feeney.

Víc o Danielovi

Ondra Marvan

Ondra Marvan – profi fighter a vicemistr Evropy i ČR v thajském boxu

Před více než deseti lety propadl Ondra thaiboxu a jeho vášní je tahle disciplína dodneška. Je profi fighter thaiboxu a klasického boxu, Muay Thai trenér II. třídy a vicemistr ČR v K-1. Na mistrovství světa v roce 2020 vybojoval 4. místo v kategorii Challenge a na mezinárodním mistrovství SK 1. místo v kategorii Battle. Zlatou si odnesl i z online mistrovství ČR 2021 v kategorii Sick three.

K úspěchům mu kromě tvrdých tréninků pomáhají i naše produkty, jednou z jeho top pochoutek je arašídové máslo s bílou čokoládou a malinami.

Víc o Ondrovi

Staň se jedním z nás

Jsi blázen do pohybu a fitness a nebojíš se jít svým snům naproti, i když je to kolikrát pěkná makačka? Pojď se přidat k naší partě a vzájemně se podporovat. Napiš nám něco o sobě a přidej pár důvodů, proč tě láká s námi spolupracovat. Těšíme se na tebe!

Jsem váš člověk