Katalog produktů

Kdo tvoří FitnessDK partu

Na úplném začátku stál David, nadšenec do všeho, co se točí kolem fitness, zdravého jídelníčku a kulturistiky, a jeho manželka Petra. Od roku 2001 ještě společně s kamarádem Karlem provozují v Červeném Kostelci fitko, které se pár let nato rozrostlo o obchod s fitness doplňky, kde si zároveň můžeš vyzvednout zboží z našeho e-shopu. Rádi tě u nás uvidíme osobně, poradíme s výběrem nebo pokecáme o cvičení. Do party jsme postupně přibrali vtipálka s prořízlou pusou Lukáše, Péťu, která připravuje objednávky, komunikuje s vámi, našimi zákazníky, a skoro pořád se usmívá, a nakonec neméně pozitivního Michala, s nímž se můžeš potkat v kamenné prodejně.

 

Pomáháme k vysněným postavám

Plníme si sny a věříme, že ty můžeš taky. Ať už je tvým cílem zdravé pevné tělo, six pack na břiše, napumpované bicáky, nebo všechno dohromady, nejdůležitější je nepolevit a udělat pro to každý den něco. Na našem blogu najdeš nejen plno motivace, ale i tipů na recepty, suplementy a fitness doplňky, které tě podpoří na cestě za vysněnou postavou. Pozor, zázraky na počkání ale nenabízíme. Pokud se nebojíš na sobě makat, jsi náš člověk.

Jsme ověřený obchod

heureka a dtest

Spolupracujeme s Alešem Lamkou

Je potřeba ti tohohle srdcaře vůbec představovat? Tak aspoň ve stručnosti: Aleš je mistr Evropy v klasické kulturistice 2020 a oblíbený online trenér, který ti na míru sestaví trénink i jídelníček a podpoří tě na tvé cestě za vysněným „superhuman“ tělem. A v neposlední řadě je to taky náš kamarád, s nímž jsme společnými silami vytvořili unikátní českou značku Titanus – kvalitní suplementy a doplňky do fitka.

Víc o Alešovi

Aleš Lamka

Náš tým

silueta muže

Lukáš Martin

Vtipálek s prořízlou pusou, který se stará o komunikaci se zákazníky i dodavateli a řádný chod e-shopu.

silueta žena

Peťa Seidlová

Milovnice filmů a hudby, která se stará o dobrou náladu v týmu, přípravu objednávek a řádný chod prodejny.

silueta muže

Jan Škoda

Motorkář tělem i duší, který se nebojí žádné výzvy, stará se o přípravu oblečení, opasků a dalších fitness doplňků.

Nejsme jenom e-shop, máme i kamennou prodejnu

Zboží z e-shopu si můžeš zdarma vyzvednout (nebo si produkty omrknout naživo ještě před nákupem) u nás v kamenné prodejně v Červeném Kostelci. Rádi tě uvidíme a poradíme s výběrem i užíváním našich fitness doplňků. Otevřeno máme ve všední dny od osmi do pěti. Těšíme se na tvou návštěvu!

Kudy na prodejnu

pravý regál se suplementy TITANUS

Navštiv nás i ve fitness centru

Z druhé strany kamenné prodejny najdeš naše fitko s rodinnou atmosférou, které slaví už dvacáté výročí svého vzniku. Až si u nás tedy budeš vyzvedávat balíček z e-shopu, spoj příjemné s užitečným a přijď si zacvičit. Po tréninku ti rádi připravíme proteinový drink v našem fitbaru nebo se můžeš zrelaxovat v solárku či sauně.

Chci zajít do fitka

posilovna fitnessdk

Seznam se s našimi produkty TITANUS

Spojili jsme nejvyšší možnou kvalitu s kompletní nabídkou sortimentu v oblasti fitness a kulturistiky. Tak vznikla unikátní, ryze česká značka Titanus, jejíž název odkazuje k dokonalosti antických bohů. Na rozdíl od značek, které se zaměřují jen na výživu nebo jen na fitness doplňky a oblečení, u nás najdeš pod jednou střechou všechno od proteinu po bandáže a sportovní mikiny. Úspěšné fungujeme od roku 2014 a postupně expandujeme do dalších zemí.

Omrknout nabídku

balíček suplementů TITANUS