Katalog produktů

Sestav si vlastní akci

Protože si přejeme, aby se ti u nás dobře nakupovalo, a vážíme si toho, že se k nám rád(a) vracíš, připravili jsme pro tebe jedinečnou službu Sestav si vlastní akci. Co to je a jak to funguje?

Když si u nás vybereš minimálně 3 produkty (nebo klidně 3 kusy jednoho produktu), nabídneme ti je výhodněji. Speciální cenu ti navrhneme v e-mailu - nezávazně - a ty se rozhodneš, jestli je pro tebe zajímavá.

Sdílet

Přihlášení

Pro sestavení vlastní akce je nutné se přihlásit.

Časté otázky a odpovědi

Namísto toho, abychom nabízeli konkrétní balíčky, jsme se rozhodli nechat složení balíčku na každém zákazníkovi. Je to jednoduché: přihlásíš se a můžeš se pustit do tvoření vlastní akce.

Dejme tomu, že si chceš objednat mikinu, fitness opasek a kloubní výživu. Pomocí vyhledávání si najdeš přesně produkty, na které chceš získat slevu a pak už jen akci odešleš. My se ti nejpozději do druhého pracovního dne ozveme se speciální cenovou nabídkou. Pokud pro tebe bude akce zajímavá, dej nám vědět nejpozději do 7 dnů.

Stačí objednat minimálně 3 produkty (nebo klidně 3 kusy stejného produktu).

Ozveme se ti obratem (většinou za několik hodin) zpět na e-mail, kterým se k nám přihlašuješ.

Protože slevu můžeš využít na úplně jakoukoli variantu produktu, kterou máme skladem.

No jasně. Pokud ti naše cenová nabídka nesedne, samozřejmě ji nemusíš využít. Pokud ale zájem máš, dej nám vědět nejpozději do 1 týdne, jinak platnost nabídky vyprší.