Katalog produktů

Velkoobchod

Zvažujete pravidelný odběr našeho zboží ve vyšším množství? Získejte ho za zvýhodněnou cenu. Rádi vám poskytneme velkoobchodní slevu. Zavolejte nám a obratem vám pošleme ceník pro velkoobchody.

Jak od nás odebírat produkty

Úplně jednoduše. Zavolejte nám na číslo 777 120 235. Pan Klemeš vám pošle velkoobchodní ceník, proberete s ním podmínky možné spolupráce a v případě zájmu ji i navážete.

Zakládáme si na vysoké kvalitě výrobků, neustálém rozšiřování nabídky a oboustranně výhodné spolupráci s našimi partnery. Proto nabízíme kompletní sortiment i za velkoobchodní ceny. V něm najdete i stále populárnější produkty značky Titanus, které sami vyrábíme.

Pro koho je nabídka určená

E-shopy

Sportovní kluby

Fitness centra

Kamenné prodejny

Osobní trenéři

Lékárny a zdravotnická zařízení

Seznamte se s produkty Titanus

Vše, co je potřeba pro fitness a kulturistiku. A v nejvyšší možné kvalitě. To nabízí Titanus – unikátní, ryze česká značka, její název odkazuje na dokonalost antických bohů. Jiní se zaměřují jen na výživu, fitness doplňky nebo oblečení, ale u nás najdete všechno od proteinu, přes bandáže až po sportovní mikiny. Fungujeme od roku 2014 a naše produkty neustále vylepšujeme a posouváme dopředu.

Omrknout nabídku

Produkty Titanus

Přijeďte se podívat

Nechcete čekat, než vám dopravce zboží doručí? Přijeďte se podívat do naší prodejny a fitka v Červeném Kostelci. Můžete si tady prohlédnout naživo produkty, probrat s námi detaily nebo jen tak pokecat. Otevřeno máme každý všední den od 8:00 do 17:00. Těšíme se na vaši návštěvu.

Kde nás najdete

posilovna fitnessdk