Katalog produktů
Obrázek (19602) Zobrazit větší

TITANUS arašídové máslo jemné (500 g)

100 % Arašídové máslo obsahující přírodní zdroj bílkovin bez chemických přísad. Skvělá lahodná chuť s vysokým obsahem vitamínů a minerálů. Vhodné i do diety.

Více informací

54 ks

198 Kč

7,84 €

Získejte lepší cenu za věrnost:

194 Kč 7,68 €

cena po bezplatné registraci

188 Kč 7,44 €

při objednávce
nad 3 000 Kč

Historie ceny

TITANUS arašídové máslo jemné (500 g)

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Titanus supplements

40089_M_A_J

Nový produkt

Arašídové máslo jemné – vhodné i do diety

Arašídy jsou základní surovinou skvělého ochuceného oříškového krému. Nejprve se na sucho upraží a následně namelou do jemné konzistence. Máslo je vyrobeno pouze z těch nejkvalitnějších přírodních surovin bez dalších příměsí. Obsahuje zdravé tuky, vlákninu, bílkoviny, ale i vitamíny a minerály. Je uloženo v plastové šroubovací dóze zajištěné hliníkovou fólií a bílým víčkem.

Před konzumací doporučujeme promíchat, olej na povrchu je přirozeným jevem.

  • Vhodné i do diety
  • Neobsahuje palmový olej
  • Pouze přírodní suroviny
  • Obsahuje zdravé tuky
  • Zdroj energie a živin
  • Hmotnost 500 g

Složení:

  • 100 % pražené arašídy

Jde o čistou kombinaci arašídů v takovém poměru, aby byla zachována výborná chuť. Výrobek neobsahuje palmový olej, přidané cukry, oleje nebo sůl.

Skladování:

Skladujte mimo dosah slunečních paprsků. Uchovejte v suchu a chladu při teplotě do 20 °C.
Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete a spotřebujte do max 6 měsíců. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným skladováním a použitím. Minimální trvanlivost a číslo šarže je uvedeno na obalu.

O značce Titanus

Nejvyšší možná kvalita a zároveň kompletní nabídka sortimentu v oblasti kulturistiky a fitness – to je Titanus, ryze česká značka nabízející výživu, doplňky a oblečení. Na tuzemském trhu úspěšně fungujeme od roku 2014 a postupně expandujeme do dalších zemí. Název značky odkazuje na dokonalost antických bohů, které vám díky našim produktům můžete přiblížit i vy. 

100% jemně mleté arašídy

TITANUS arašídové máslo jemné - nutriční hodnoty

16.08.2022

Recenze byla napsána na Heureka.cz

100%

Super chuť
Dá se použít i jako zdravé zahušťovadlo do omáčky

Recenze jsou převzaté z portálu Heureka.cz a řídí se jejich podmínkami. Ostatní recenze ověřujeme ručně spárováním s objednávkou.

Napsat recenzi

TITANUS arašídové máslo jemné (500 g)

TITANUS arašídové máslo jemné (500 g)

100 % Arašídové máslo obsahující přírodní zdroj bílkovin bez chemických přísad. Skvělá lahodná chuť s vysokým obsahem vitamínů a minerálů. Vhodné i do diety.

Hodnocení produktu

5/5

Podobné produkty