Katalog produktů
TITANUS arašídové máslo křupavé (500g) Zobrazit větší

TITANUS arašídové máslo křupavé (500 g)

100 % Arašídové máslo obsahující přírodní zdroj bílkovin bez chemických přísad. Skvělá lahodná chuť s vysokým obsahem vitamínů a minerálů. Vhodné i do diety.

Více informací

112 ks

179 Kč

6,75 €

-5%

189 Kč

7,13 €

Získejte lepší cenu za věrnost:

175 Kč 6,62 €

cena po bezplatné registraci

170 Kč 6,42 €

při objednávce
nad 3 000 Kč

Titanus supplements

40089_M_A_K

Nový produkt

Arašídové máslo křupavé – jako zdroj zdravých tuků

Arašídy jsou základní surovinou skvělého ochuceného oříškového krému. Nejprve se na sucho upraží a následně namelou do jemné konzistence a poté přidají křupavé kousky arašídů. Máslo je vyrobeno pouze z těch nejkvalitnějších přírodních surovin bez dalších příměsí. Obsahuje zdravé tuky, vlákninu, bílkoviny, ale i vitamíny a minerály. Je uloženo v plastové šroubovací dóze zajištěné hliníkovou fólií a bílým víčkem.

Před konzumací doporučujeme promíchat, olej na povrchu je přirozeným jevem.

  • Pouze přírodní suroviny
  • Vhodné i do diety
  • Neobsahuje palmový olej
  • Obsahuje zdravé tuky
  • Zdroj energie a živin
  • Hmotnost 500 g

Složení:

  • 100 % pražené arašídy s křupavými kousky

Jde o čistou kombinaci arašídů v takovém poměru, aby byla zachována výborná chuť. Výrobek neobsahuje palmový olej, přidané cukry, oleje nebo sůl.

Skladování:

Skladujte mimo dosah slunečních paprsků. Uchovejte v suchu a chladu při teplotě do 20 °C.
Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete a spotřebujte do max 6 měsíců. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným skladováním a použitím. Minimální trvanlivost a číslo šarže je uvedeno na obalu. 
 

O značce Titanus

Nejvyšší možná kvalita a zároveň kompletní nabídka sortimentu v oblasti kulturistiky a fitness – to je Titanus, ryze česká značka nabízející výživu, doplňky a oblečení. Na tuzemském trhu úspěšně fungujeme od roku 2014 a postupně expandujeme do dalších zemí. Název značky odkazuje na dokonalost antických bohů, které vám díky našim produktům můžete přiblížit i vy. 

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

TITANUS arašídové máslo křupavé (500 g)

TITANUS arašídové máslo křupavé (500 g)

100 % Arašídové máslo obsahující přírodní zdroj bílkovin bez chemických přísad. Skvělá lahodná chuť s vysokým obsahem vitamínů a minerálů. Vhodné i do diety.

Podobné produkty

Spustili jsme pro Vás nový internetový obchod. V případě potíží nás kontaktujte na +420 490 510 669 nebo info@fitnessdk.cz