Katalog produktů

TITANUS para ořechy (500 g)

Para ořechy jsou bohaté na bílkoviny, zdravé tuky, omega-3 mastné kyseliny, mimo to jsou ceněny pro významné procento minerálů včetně železa, ale především selenu, hořčíku a fosforu.

Více informací

66 ks

199 Kč

8,05 €

Získejte lepší cenu za věrnost:

195 Kč 7,89 €

cena po bezplatné registraci

189 Kč 7,65 €

při objednávce
nad 3 000 Kč

Historie ceny

TITANUS para ořechy (500 g)

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Titanus supplements

TITAN_PARA_500

Nový produkt

Para oříšky – podporují trávení

Jsou velice ceněny jak pro svou lahodnou chuť, tak pro svou výživnou hodnotu. Para ořechy rostou výhradně v Amazonském pralese na jedněch z nejvyšších stromů pralesa v plodech podobných kokosovému ořechu. Jeden plod má v sobě až 25 semen chráněných tlustou skořápkou, ve kterém se nachází jedlá část. Jsou bohatým zdrojem bílkovin, tuků, omega-3 mastných kyselin a minerálních látek. Para oříšky jsou známé hlavně svým vysokým obsahem selenu, ale obsahují i značné množství mědi, hořčíku, manganu, fosforu a zinku. Mají pozitivní účinek na nervový systém.Působí příznivě nejen na paměť a koncentraci, ale i na vlasy a pleť.

  • obsahují nejvyšší podíl selenu, hořčíku a fosforu ze všech druhů ořechů
  • obsahují zdravé tuky a omega-3 mastné kyseliny
  • urychlují metabolismus
  • certifikovaní dodavatelé surovin z celého světa
  • obsahují vysoký podíl bílkovin
  • suroviny té nejvyšší jakosti
  • hmotnost balení 500 g

Složení (v balení):

  • Para ořechy (100 %) Jsou velice ceněny pro svou výživnou hodnotu. Jsou velmi bohaté na zdravé tuky v podobě mononenasycených mastných kyselin a minerální látky. Známé jsou hlavně svým vysokým obsahem selenu, ale obsahují i značné množství mědi, hořčíku, manganu, fosforu a zinku. Země původu Bolívie.

Omezení: Není určeno pro osoby s nesnášenlivostí na některou ze složek.

Skladování:

Skladujte mimo dosah slunečních paprsků. Uchovejte v suchu a chladu při teplotě do 25 °C. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným skladováním a použitím. Minimální trvanlivost a číslo šarže je uvedeno na obalu.

O značce Titanus

Nejvyšší možná kvalita a zároveň kompletní nabídka sortimentu v oblasti kulturistiky a fitness – to je Titanus, ryze česká značka nabízející výživu, doplňky a oblečení. Na tuzemském trhu úspěšně fungujeme od roku 2014 a postupně expandujeme do dalších zemí. Název značky odkazuje na dokonalost antických bohů, které vám díky našim produktům můžete přiblížit i vy. 

100% jádra para ořechů.

Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota: 2 968 kJ / 709 kcal
Tuky: 66,4 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 15,1 g
Sacharidy: 12,2 g
z toho cukry: 2,3 g
Vláknina: 7,6 g
Bílkoviny: 14,3 g
Sůl: <0,02 g

V této chvíli zde není žádná recenze.

Recenze jsou převzaté z portálu Heureka.cz a řídí se jejich podmínkami. Ostatní recenze ověřujeme ručně spárováním s objednávkou.

Napsat recenzi

TITANUS para ořechy (500 g)

TITANUS para ořechy (500 g)

Para ořechy jsou bohaté na bílkoviny, zdravé tuky, omega-3 mastné kyseliny, mimo to jsou ceněny pro významné procento minerálů včetně železa, ale především selenu, hořčíku a fosforu.

Podobné produkty