Katalog produktů
Scitec Nutrition BCAA Xpress 700 g EXPIRACE 03/2023 Zobrazit větší

Scitec Nutrition BCAA Xpress 700 g EXPIRACE 03/2023

Expirace: 07.2018 Více informací

1 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

599 Kč

25,34 €

-31%

864 Kč

36,55 €

Získejte lepší cenu za věrnost:

587 Kč 24,83 €

cena po bezplatné registraci

569 Kč 24,07 €

při objednávce
nad 3 000 Kč

Historie ceny

Scitec Nutrition BCAA Xpress 700 g EXPIRACE 03/2023

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Scitec Nutrition

Nový produkt
Expirace: 07.2018


BCAA XPRESS


Nápoj S Obsahem Esenciálních Aminokyselin S Rozvětveným Řetězcem

JÁNOS CSUHAI
Bodybuilder, 2015 Olympia Amateur 1st place, 2013 Arnold Classic Europe Amateur 2nd place,
Team Scitec
NÁPOJOVÝ PRÁŠEK S OBSAHEM LEUCÍNU, IZOLEUCÍNU A VALÍNU
Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), jmenovitě leucin, isoleucin a valin, tvoří důležitou skupinu aminokyselin. Aminokyseliny BCAA patří mezi 9 důležitých esenciálních aminokyselin pro lidské tělo z toho důvodu, že si je samo nedokáže vytvořit. Jediným zdrojem těchto aminokyselin je naše každodenní strava a doplňky výživy.

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem tvoří více než 35% zásob esenciálních aminokyselin ve svalových bílkovinách. Leucin, isoleucin a valin, jsou nepostradatelnými aminokyselinami, které můžeme zajistit z různých zdrojů potravy bílkovinného charakteru. BCAA lze přijmout i doplňky výživy, což se zvlášť doporučuje v době tvrdého tréninku nebo při fyzické práci.

Naše formule BCAA XPRESS obsahuje leucin, isoleucin a valin v poměru 2:1:1 a protože je ve formě nápojového prášku, užíváním ve formě nápoje se dokáže rychleji vstřebat, než formule ve ve tvaru tablet. Zároveň je možné jej pohodlně popíjet i během tréninku.
 


Doporučené dávkování

Jablko / Bez příchutě / Pink lemonade: doporučuje se konzumace 1 dávky nápojového prášku BCAA Xpress, rozpuštěné v 250 ml vody nebo v jiné tekutině. Používejte před, během nebo po tréninku, nebo před odpočinkem. Namíchaný nápoj nechte pro dosažení co nejlepší rozpustnosti chvíli odstát.

Hruška / Mango / Červený pomeranč / Žlutý meloun: doporučuje se konzumace 1 dávky (7 g - 1 dávkovací odměrky) nápojového prášku BCAA Xpress, rozpuštěné v 300 ml vody nebo v jiné tekutině. Používejte před, během nebo po tréninku, nebo před odpočinkem. Namíchaný nápoj nechte pro dosažení co nejlepší rozpustnosti chvíli odstát.

Kola - lime: doporučuje se konzumace 1 dávky (7 g - 1 dávkovací odměrky) nápojového prášku BCAA Xpress, rozpuštěné v 350 ml vody nebo v jiné tekutině. Používejte před, během nebo po tréninku, nebo před odpočinkem. Namíchaný nápoj nechte pro dosažení co nejlepší rozpustnosti chvíli odstát.FOUAD „HOSS” ABIAD
IFBB Pro, 2015 Vancouver Pro 1st place, 2015 Orlando Pro 1st place
Team Scitec

 

Informace pro alergiky

Produkt byl vyroben v provozu se zpracováváním složek mléka, vajec, lepku, sóji, lískových oříšků, arašídů, celeru, ryb a korýšů.
 

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí! Beta alanin může na povrchu pokožky způsobovat pocit mravenčení!
 

Příchutě

7 g (1 odměrku): Jablko, Mango, Hruška, Červený pomeranč, Žlutý meloun
500 g: Bez příchutě
700 g

V této chvíli zde není žádná recenze.

Recenze jsou převzaté z portálu Heureka.cz a řídí se jejich podmínkami. Ostatní recenze ověřujeme ručně spárováním s objednávkou.

Napsat recenzi

Scitec Nutrition BCAA Xpress 700 g EXPIRACE 03/2023

Scitec Nutrition BCAA Xpress 700 g EXPIRACE 03/2023

Expirace: 07.2018

Podobné produkty