Katalog produktů

Jídelníček a tréning na míru od Aleše Lamky

Ať už je tvým cílem nabrat svalovou hmotu, zhubnout, nebo vyrýsovat tělo, bez správné stravy a poctivého tréninku se nehneš z místa. Aleš Lamka, mistr Evropy v klasické kulturistice, pro tebe sestaví jídelníček i tréning, který ti sedne a podpoří tě na cestě za postavou tvých snů. Mrkni na Alešovu nabídku a začni jíst i cvičit správně.

Chci jídelníček + tréning

Aleš Lamka

Doplňky Titanus a oblečení Superhuman jsou začátkem úspěchu, pak musí přijít správná strava a trénink

Aleš Lamka je zkušený trenér a garant doplňků stravy Titanus. Sám na jejich užívání nedá dopustit, nikdy ale nezapomene zdůraznit, že suplementy samy o sobě nikoho do vytouženého cíle nedovedou. Základem je vyvážená strava a poctivý trénink.

Jak se vyhnout začátečnickým omylům a nevyhodit peníze za špatné jídlo nebo doplňky? Nech si poradit od profíka. Aleš Lamka tvoří jídelníčky a tréninky na míru tak, aby přinášely radost z pohybu i viditelné výsledky.

Titanus supplements

Co o jídelníčku a tréninkovém plánu od Aleše říkají klienti

„Ahoj všem, pokud přemýšlíte nad online coachingem, s Aldou rozhodně nešlápnete vedle. Za 4 měsíce spolupráce jsem shodila cca 8 kg, 12 cm přes břicho a na bodybuildingu si vypěstovala závislost. Můžu říct, že mi rozhodnutí zaplatit si Alešův jídelníček společně s tréninkovým plánem změnilo život. Děkuji a ať jsou všichni klienti spokojení stejně, jako jsem teď já.“
Eva Elingerová
„Moje spolupráce s Alešem začala zhruba před půl rokem. Překopal se mi celý život z pohledu stravování, trénování a starání o své tělo. Začal jsem vše dělat jak jsem měl a výsledky přišly. Komunikace byla úplně skvělá a vždy jsem dostal cenné rady, které jsem využil. Jídelníček od Aleše jedině doporučuji a na mé straně je veliká spokojenost a jsem rád, že jsem narazil na někoho, kdo mi dokázal s celým jídelníčkem a tréninkem pomoct.“
Ondřej Hrdý
„Aleš je naprostý profesionál a člověk na svém místě. Trenér, který má myšlenky v hlavě srovnané, mluví věcně, skvěle vysvětluje, vždy mi byl, po celou dobu naší spolupráce, 100 % času k dispozici na úpravy, rady a porady. Maximálně ho můžu doporučit Vám všem, kteří přemýšlíte, že se do "toho pustíte". Pusťte se do toho s ním, on je zcela kompetentní a donutí Vás makat. Ukáže cestu a nechá jít. 10 z 10, Aleši, děkuju moc!“
Filip

Ušetři čas a peníze správnou stravou a tréninkem

Vysněnou postavu nezískáš hladovkou ani nudnými hodinami na rotopedu. Přestaň utrácet za nesmysly a vydej se efektivní cestou. Každé tělo je jiné a potřebuje odlišnou péči. Dopřej mu takovou, jakou si zaslouží. Tu nejlepší.

Neexistuje jednoduchý instantní návod pro všechny. Aleš vytvoří ideální jídelníček a trénink přesně pro tebe - na míru tvým potřebám a cílům. Bude tě podporovat a dohlížet na tebe. Tvoje spokojenost je jeho spokojenost.

Získat jídelníček + trénink
Aleš Lamka

Alešovy sportovní úspěchy

Mistrovství světa: 5. místo

v roce 2020, kategorie klasická kulturistika

Mistrovství Evropy: 1. místo

absolutní vítěz v roce 2020, kategorie klasická kulturistika

Mistrovství ČR: 1. místo

absolutní vítěz v roce 2020, kategorie klasická kulturistika

Mistrovství Čech: 1. místo

absolutní vítěz v roce 2018, kategorie physique do 174 cm