Katalog produktů
Creatine_monohydrate_capsules Zobrazit větší

TITANUS Creatine Monohydrate - 300 kapslí

Mikronizovaný Kreatin monohydrát bez přídatných látek v té nejvyšší kvalitě, výrazně napomáhá růstu svalové hmoty a zvyšuje sportovní výkonnost. Ve výhodném balení 300 kapslí.

Více informací

39 ks

398 Kč

15,75 €

Získejte lepší cenu za věrnost:

390 Kč 15,44 €

cena po bezplatné registraci

378 Kč 14,97 €

při objednávce
nad 3 000 Kč

Historie ceny

TITANUS Creatine Monohydrate - 300 kapslí

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Titanus supplements

TITAN_CRE_300_KAPS

Nový produkt

Kreatin monohydrát — dodá extra sílu tvým svalům

Je důležitým zdrojem energie pro svalovou kontrakci na první momenty od zatížení. Efektivně doplňuje stav ATP ve svalech, jehož úbytek je následkem intenzivního zatížení. Zvyšuje výkony především v rychlostních sportech a všude tam kde dochází k maximální svalové zátěži.

  • Snižuje a oddaluje únavu
  • Zlepšuje funkci mozku
  • Zlepšuje fyzickou sílu a regeneraci
  • Snadná rozpustnost
  • Bez příchutě
  • Zvyšuje hydrataci svalové tkáně
  • Kapslová forma

Doporučené dávkování: 

Ve dnech tréninku se doporučuje užívat 3 kapsle Kreatinu 30 až 60 minut před výkonem a zároveň 3 kapsle 15 minut po výkonu. V netréninkových dnech použijte 6 kapslí kdykoliv během dne. Je vhodné užívat společně se sacharidovým nebo sacharido – proteinovým nápojem.  

Omezení: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby s nesnášenlivostí na některou ze složek. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Složení (1 kapsle – 800 mg):

  • Kreatin Monohydrát – čistý kreatin bez jakéhokoliv přídavku

Skladování:

Skladujte mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Uchovejte v suchu a chladu při teplotě do 25 °C.
Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným skladováním a použitím. Minimální trvanlivost a číslo šarže je uvedeno na obalu.

O značce Titanus

Nejvyšší možná kvalita a zároveň kompletní nabídka sortimentu v oblasti kulturistiky a fitness - to je Titanus, ryze česká značka nabízející výživu, doplňky a oblečení. Na tuzemském trhu úspěšně fungujeme od roku 2014 a postupně expandujeme do dalších zemí. Název značky odkazuje na dokonalost antických bohů, které vám díky našim produktům můžete přiblížit i vy. 

Výrobce:

FitnessDK s.r.o., 17. listopadu 814, 54941 Červený Kostelec, Česká republika.

Názor odborníka

Jeden z nejúčinnějších suplementů, který byl testován pro svou efektivitu. Doplňuje a zvyšuje ATP v těle. To znamená, že zvětšuje sílu při cvičení a zrychluje její obnovu mezi sériemi. Měl by lehce člověka nabudit. Hodí se vždy, když chce člověk pořádně makat na tréninku a lépe posunovat své výkony.

Aleš Lamka

Aleš Lamka, online trenér, absolutní mistr Evropy games classic bodybuilding

kreatin monohydrát, protispékavá látka: stearan hořečnatý, želatinová kapsle.

Tabulka nutričních hodnot v 1 kapsli
kreatin monohydrát 800 mg

V této chvíli zde není žádná recenze.

Recenze jsou převzaté z portálu Heureka.cz a řídí se jejich podmínkami. Ostatní recenze ověřujeme ručně spárováním s objednávkou.

Napsat recenzi

TITANUS Creatine Monohydrate - 300 kapslí

TITANUS Creatine Monohydrate - 300 kapslí

Mikronizovaný Kreatin monohydrát bez přídatných látek v té nejvyšší kvalitě, výrazně napomáhá růstu svalové hmoty a zvyšuje sportovní výkonnost. Ve výhodném balení 300 kapslí.