Katalog produktů
Reflex_Nutrition_60caps Zobrazit větší

Reflex Nutrition Nexgen - 60 kapslí

Nexgen je základní vývojovou verzí špičkového multivitamínu, multiminerálu a antioxidantu určeného pro všechny aktivní jedince. Nexgen obsahuje optimální množství všech důležitých složek, včetně hořčíku, vitamínů K2-MK7, D3, chelátů a dalších účinných ergogenů.

Produkt není na skladě v této variantě

Informace o dostupnosti

Zadejte váš e-mail a my vás budeme informovat jakmile bude zboží skladem

249 Kč

10,08 €

Získejte lepší cenu za věrnost:

244 Kč 9,88 €

cena po bezplatné registraci

237 Kč 9,58 €

při objednávce
nad 3 000 Kč

Historie ceny

Reflex Nutrition Nexgen - 60 kapslí

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Reflex nutrition

66102_NEXGEN60

Nový produkt

Reflex Nutrution Nexgen – Vitamíny

Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, účinnost, kvalita a minimum pojiv (volně ložený, nelepený prášek ve formě kapslí) je garancí maximální využitelnosti. Denní dávka je na základě nejnovějších poznatků o využitelnosti vitamínů, minerálů a antioxidantů (některé vitamíny tělo nedokáže skladovat) rozdělena do tří průběžných dávek, tak aby bylo tělo zásobeno rovnoměrně během dne!

Na tuto základní verzi Nexgen navazuje zesílená verze Nexgen pro, která kromě vyššího obsahu účinných složek umožňuje dávkování 3x denně, aby docházelo k minimálním ztrátám močí.

Zaměření jednotlivých verzí:
Nexgen - fitness, wellness
Nexgen Pro - vrcholový sport, silové sporty, rekonvalescence atd.

Obsahuje nejdůležitější minerál všech špičkových atletů - hořčík:

Nexgen obsahuje 100 mg hořčíku v denní dávce, a to v jedné z nejlépe biodostupných forem - hořečnaté soli kyseliny citronové.

Nejdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturální formě:
Nexgen je jediným multivitamínem v celosvětovém měřítku, který nabízí biologicky aktivní formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentační technologií a ne levný syntetický vitamín K1. Některé multivitamíny mohou obsahovat formu K2-MK4, ale tato forma není zdaleka srovnatelná s formou K2-MK7, která nabízí nejvyšší biologickou aktivitu a biodostupnost v rámci všech forem vitamínu K, ale patří také cenově k těm nejdražším formám mezi vitamíny.

Obsahuje 500 % doporučené denní dávky vitamínu D3.

Unikátní antioxidační štít:

 • DeltaGold tokotrienoly
 • Lyc-O-Mato (naturální lykopen)
 • BIOLUT lutein esters (luteinové estery)
 • extrakt z hroznových semínek (proanthokyanidiny)
 • 95 % extrakt ze zeleného čaje (polyfenoly a katechiny)
 • selenium SeLECT
 • naturální koenzym Q10

Aditivum minerálů ve formě chelátů - nejdražší forma minerálů, maximální využitelnost:
Vybrané minerály: zinek, měď, mangan, molybden a chrom jsou zastoupeny v exkluzivní formě chelátu. Chelát představuje vazbu minerálu na dva „nosiče“ obvykle aminokyseliny, kdy je sevřen v tzv. kleštích (chelát = kleště) ve smyslu: aminokyselina - minerál - aminokyselina. Chelát tedy jinými slovy znamená vazbu jednoho minerálu na dvě aminokyseliny či méně často organické kyseliny. Tím se cheláty značně liší od standardních organických a anorganických forem. Chelát představuje tedy speciální organickou formu minerálu, ve které je minerál zabudován v listech rostlin a dalších organismů (viz špenát, salát atd.). Z tohoto důvodu je tato forma pro náš organismus z hlediska vstřebávání a využití nejvhodnější.

Obsahuje kompletní B komplex včetně methylkobalaminu:
B vitamíny jsou rozpustné ve vodě a tělo je nedokáže skladovat do zásoby, to je jedním z primárních důvodů, proč se Nexgen dávkuje 2krát denně s jídlem. Nexgen navíc obsahuje bioaktivní formu vitamínu B12 methylkobalamin.

Obsahuje probiotické kultury LactoSpore:
S každou denní dávkou Nexgen přijímáte stejné množsví probiotických kultur jako v jednom živém jogurtu.

Jaká je výhoda kapslí a proč je denní dávka Nexgen rozdělena do dvou dávek během dne:
Dnešní trh je doslova „přeplněn“ různými formami multivitamínových pilulek, zejména levných tablet, které proklamují, že nabízejí úplně vše. Pokud multivitamín obsahuje všechny vitamíny a minerály, je vše v pořádku, nebo ne? Naneštěstí to není tak jednoduché. Přestože spousta multivitamínových produktů nabízí celý komplex vitamínů a minerálů, nejsou nutně jejich použité formy absorbovány a využity lidským tělem efektivně.

Dalším problémem s multivitamínovými produkty je fakt, že podstatná část těchto produktů je díky nízké pořizovací ceně nabízena ve formě „lepených“ tablet vyráběných pomocí speciálních linek, které vyrábějí tablety pod vysokým tlakem. Tyto stroje pracují s neuvěřitelnou rychlostí a jsou schopny „vychrlit“ miliony tablet za jeden den. Hlavním problémem těchto produktů je, že mohou obsahovat až 40 % tzv. pomocných látek = plniva, pojiva a aditiva (lepidla a stabilizátory), takže kromě toho, že jsou k sobě jednotlivé složky lepeny a lisovány pod vysokým tlakem, což může ovlivnit jejich využitelnost, polyká navíc zákazník ročně "doslova kilogramy" zbytečných aditiv. Výhodou u tablet je samozřejmě velmi nízká pořizovací cena. Opakem jsou kapsle, kde je použit „volný“ prášek, který je šetrně zapouzdřen do želatinové tobolky.

Tento problém pokračuje u tzv. „jednorázových denních“ tablet. Zeptejte se sami sebe, zda si myslíte, že je tělo uzpůsobeno k tomu, přijmout denní dávku vitamínů a minerálů naráz v jedné tabletě? Odpověd zní samozřejmě ne, protože mnoho vitamínů, zejména B vitamíny, jsou rozpustné ve vodě a opustí Vaše tělo močí velmi rychle. B vitamíny jsou životně nezbytné pro efektivní uvolňování energie z potravy, kterou přijímáte. V případě, že přijímáte „jednorázovou denní“ multivitamínovou tabletu např. ráno se snídaní, jak je možné využít její benefit pro další dvě hlavní denní jídla? Stejné pravidlo platí pro všechny ve vodě rozpustné antioxidanty a další klíčové faktory.

Nexgen nabízí sofistikované řešení „děleného“ multivitamínu ve formě kapslí, který byl sestaven pro průběžné dávkování během dne. I když je celý proces nákladnější, tedy pokud srovnáte například „masovou“ výrobu jedné tablety versus „dělená“ dávka ve 2 kapslích, je pro společnost Reflex Nutrition vždy na prvním místě využitelnost a kvalita před profitem. Navíc je prokázáno, že dávka multivitamínu rozdělená do dvou částí během dne je pro tělo absolutně nejlépe využitelná. Forma kapslí umožňuje také minimální ovlivnění kvality multivitamínového prášku (premixu), který je šetrně zapouzdřen v želatinové kapsli a navíc uložen v blistru, tak aby došlo k minimálnímu znehodnocení jednotlivých bioaktivních složek.

Doporučené dávkování:

 • berte 1 kapsli Nexgenu dvakrát denně s jídlem
 • zapijte dostatečně vodou, nedávkujte nalačno

Informace:

 • doplněk stravy
 • ukládejte mimo dosah dětí
 • doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy
 • před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku
 • nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku

Želatinová kapsle (hovězí želatina, oxid železitý); hořečnaté soli kyseliny citronové, plnidlo mikrokrystalická celulóza, kyselina askorbová, mono L-methionin sulfát zinečnatý, extrakt z hroznových semínek (95 % proanthokyanidinů), L-seleno methionin (SeLECT), bisglycinát železitý, nikotinamid, protispékavá látka stearát hořečnatý, LactoSpore Bacillus coagulans, thiamin hydrochlorid, cholekalciferol, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, quercetin, pantothenát vápenatý, L-aspartát měďnatý, L-cholin bitartrát, inositol, koenzym Q10, boritan sodný, tokotrienoly jako DeltaGold (35 % tokotrienolů, z toho 84 - 92 % delta-tokotrienolů, 8-16 % gama-tokotrienolů) - zdroj Annatto, retinyl acetát, L-aspartát manganatý, oxid křemičitý, menachinon-7 (Menaquin Gold), pikolinát chromitý, lutein ve formě Biolut (Aksamitník vzpřímený - květ (90 % luteinových esterů - z toho 45 % trans luteinu), plnidlo maltodextrin, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, methylkobalamin.

Tabulka nutričních hodnot2 kapsle
vitamín A (retinyl acetát) 800 mcg
vitamín D3 (cholekalciferol) 25 mcg
tokotrienoly (Delta Gold) (35 % tokotrienolů - z toho 84-92 % delta-tokotrienolů, 8-16 % gama-tokotrienolů) 3 mg
vitamín K2 ( MenaquineGold, menachinon-7) 5 mcg
vitamín C 200 mg
vitamín B1 (thiamin hydrochlorid) 12 mg
vitamín B2 (riboflavin) 10 mg
niacin (nikotinamid) 20 mg
vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 10 mg
kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová) 400 mcg
vitamín B12 (methylkobalamin) 50 mcg
biotin 150 mcg
kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý) 10 mg
hořčík (hořečnatá sůl kyseliny citronové) 100 mg
železo - chelát 6 mg
zinek - chelát (L-methionin zinečnatý) 15 mg
měď - chelát (L-aspartát měďnatý) 1 mg
mangan - chelát (L-aspartát manganatý) 1 mg
selen - chelát (L-selenomethionin SeLECT) 150 mcg
chrom - chelát (pikolinát chromitý) 200 mcg
bor (boritan sodný) 1 mg
cholin (cholin bitartrát) 10 mg
koenzym Q10 10 mg
hroznové semínko extrakt (95 % proanthokyanidinů) 50 mg
inositol 10 mg
luteinové estery (Biolut, 90 % luteinových esterů - z toho 45 % trans luteinu) 1 mg
quercetin 10 mg
probiotické kultury (LactoSpore) 100 mil. spor

V této chvíli zde není žádná recenze.

Recenze jsou převzaté z portálu Heureka.cz a řídí se jejich podmínkami. Ostatní recenze ověřujeme ručně spárováním s objednávkou.

Napsat recenzi

Reflex Nutrition Nexgen - 60 kapslí

Reflex Nutrition Nexgen - 60 kapslí

Nexgen je základní vývojovou verzí špičkového multivitamínu, multiminerálu a antioxidantu určeného pro všechny aktivní jedince. Nexgen obsahuje optimální množství všech důležitých složek, včetně hořčíku, vitamínů K2-MK7, D3, chelátů a dalších účinných ergogenů.

Podobné produkty