Katalog produktů
TITANUS Draslík a hořčík 100 kapslí Zobrazit větší

TITANUS Draslík + Hořčík (100 kapslí)

Jedinečná kombinace těchto dvou minerálů je velmi dobře využitelná pro lidské tělo. Pro všechny, kteří podstupují velkou fyzickou nebo psychickou zátěž.

Skladem > 10 ks

ve čtvrtek, 30. 5. může být u Vás (platí pro ČR)

288 Kč

11,69 €

Získejte lepší cenu za věrnost:

282 Kč 11,45 €

cena po bezplatné registraci

274 Kč 11,10 €

při objednávce
nad 3 000 Kč

Historie ceny

TITANUS Draslík + Hořčík (100 kapslí)

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Titanus supplements

TIT_MI_VV_DH_100cps

Nový produkt

Draslík a hořčík – veledůležitá kombinace minerálů

Všichni sportovci, kteří svůj organismus pravidelně zatěžují ocení účinek těchto důležitých látek. Přípravek se stará o správnou činnost svalů, snižuje krevní tlak a pozitivně působí proti stresu, dále pak zamezuje tuhnutí tepen a cév. Oba tyto minerály jsou obsaženy v čerstvé zelenině, ovoci a ořechách, ale bohužel ne pro každého v potřebné míře. Draslík je minerál, který se stará o udržení správné hladiny tekutin v buňkách, což má za následek jejich bezproblémové fungování. Hořčík pak přispívá k posílení imunitního systému a je nepostradatelným prvkem při získávání energie.  

  • Balení obsahuje 100 želatinových tobolek
  • Podporuje správnou funkci svalů
  • Snižuje únavu
  • Posiluje imunitu
  • Snižuje krevní tlak
  • Koriguje držení vody v těle
  • Zlepšuje regeneraci
  • Zepšuje spánek

Doporučené dávkování:  

3–5 tobolek denně zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Složení (v jedné tobolce):

  • Citronan draselný (110 mg) – bioaktivní forma draslíku snižuje kyselost v žaludku a napomáhá k udržení normálního krevního tlaku.
  • Bisglycinát hořečnatý (28 mg) je špičkovým doplňkem, který v sobě spojuje vlastnosti dvou látek s přímým vlivem na regeneraci a budování svalové hmoty. Pomáhá uklidňovat, snižovat křeče, stres a lépe spát. 

Omezení: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby s nesnášenlivostí na některou ze složek. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skladování:

Skladujte mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Uchovejte v suchu a chladu při teplotě do 25 °C. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným skladováním a použitím. Minimální trvanlivost a číslo šarže je uvedeno na obalu.

Výrobce: ADITIVA CZ s. r. o., Starochuchelská 29/6, 159 00 Praha 5, Česká republika

O značce Titanus

Nejvyšší možná kvalita a zároveň kompletní nabídka sortimentu v oblasti kulturistiky a fitness - to je Titanus, ryze česká značka nabízející výživu, doplňky a oblečení. Na tuzemském trhu úspěšně fungujeme od roku 2014 a postupně expandujeme do dalších zemí. Název značky odkazuje na dokonalost antických bohů, které vám díky našim produktům můžete přiblížit i vy. 

Názor odborníka

Když velmi tvrdě a často trénuji, výdej minerálů je velký. Chci, aby moje tělo fungovalo na 100 % a proto je potřeba hlídat i drobnosti, jako jsou minerály. Rovnováha vody v těle díky správnému příjmu draslíku je velmi důležitá jak pro vizuální stránku, tak i zdravotní. Občas je obtížené do sebe dostat dostatek draslíku jenom ze stravy. Chceme, aby náš tlak krve, naše srdce fungovalo, jak má. Hořčík je minerál, se kterým jsem v minulosti měl velké problémy. Projevovalo se to zvýšeným stresem, špatnou regenerací, špatným a nekvalitním spánkem i horšími výkony.

Aleš Lamka

Aleš Lamka, online trenér, absolutní mistr Evropy games classic bodybuilding

Tabulka nutričních hodnot ve 100 g v 1 tobolce
Energetická hodnota 756 kj / 127 kcal 5,45 kj / 1,27 kcal
Bílkoviny 21 g 0,15 g
Sacharidy 0 g 0 g
Tuky 0 g 0 g
Org. kyseliny (citrát a laktát) 3 g 0,2 g
Draslík 15,8 g 0,11 g
Hořčík 3,95 g 0,028 g


1 tobolka obsahuje 110 mg draslíku a 28 mg hořčíku v organické vazbě.
Draslík: 5,5% DDD
Hořčík: 7,47% DDD

*DDD = Doporučená denní dávka

V této chvíli zde není žádná recenze.

Recenze jsou převzaté z portálu Heureka.cz a řídí se jejich podmínkami. Ostatní recenze ověřujeme ručně spárováním s objednávkou.

Napsat recenzi

TITANUS Draslík + Hořčík (100 kapslí)

TITANUS Draslík + Hořčík (100 kapslí)

Jedinečná kombinace těchto dvou minerálů je velmi dobře využitelná pro lidské tělo. Pro všechny, kteří podstupují velkou fyzickou nebo psychickou zátěž.

Podobné produkty