Katalog produktů
TITANUS Zinek Bisglycinát (100 kapslí) Zobrazit větší

TITANUS Zinek Bisglycinát (100 kapslí)

Zinek bisglycinát, jsou mimořádně účinné a vysoce vstřebatelné kapsle ve formě chelátové vazby bisglycinátu zinečnatého. Podporují svalový růst, zvyšují regeneraci, snižují hladinu cholesterolu.

Skladem > 10 ks

v úterý, 28. 5. může být u Vás (platí pro ČR)

169 Kč

6,83 €

Získejte lepší cenu za věrnost:

166 Kč 6,70 €

cena po bezplatné registraci

161 Kč 6,49 €

při objednávce
nad 3 000 Kč

Historie ceny

TITANUS Zinek Bisglycinát (100 kapslí)

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Titanus supplements

TITAN_ZIN_BIZG_100

Nový produkt

Zinek – v ideálně vstřebatelné formě

Zinek bisglycinát, jsou mimořádně účinné a vysoce vstřebatelné kapsle ve formě chelátové vazby bisglycinátu zinečnatého. Tento důležitý stopový prvek zastává v lidském organismu spoustu důležitých úloh. Přispívá především k plynulé syntéze bílkovin, dále pak napomáhá při potížích s pokožkou, vlasy a nehty. Podporuje správnou funkci imunitního systému a kognitivní funkce, plodnost či reprodukci. Je prokázáno, že snižuje hladinu cholesterolu, pomáhá urychlit hojení po úrazu a regeneraci svalů. Jeho přínos pro naše zdraví je naprosto zásadní.

  • podporuje svalový růst
  • má antioxidační vlastnosti
  • zvyšuje regeneraci
  • podporuje imunitní systém
  • snižuje hladinu cholesterolu
  • vhodný pro vegany
  • výhodné balení 100 tobolek

Doporučené dávkování:

Doporučená denní dávka je 1 kapsle denně, ideálně před jídlem, zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Omezení: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby s nesnášenlivostí na některou ze složek. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení (v 1 kapsli):

  • Zinek (10 mg) – podporuje plodnost, přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky a udržuje normální hladinu testosteronu v krvi.
  • Měď (1 mg) Podílí se na stavbě kostí, krvetvorbě, činnosti nervového systému a zmírňuje křeče.

Skladování:

Skladujte mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Uchovejte v suchu a chladu při teplotě do 25 °C.
Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným skladováním a použitím. Minimální trvanlivost a číslo šarže je uvedeno na obalu.  

Výrobce: RoseMed Holdinig s.r.o.

O značce Titanus

Nejvyšší možná kvalita a zároveň kompletní nabídka sortimentu v oblasti kulturistiky a fitness - to je Titanus, ryze česká značka nabízející výživu, doplňky a oblečení. Na tuzemském trhu úspěšně fungujeme od roku 2014 a postupně expandujeme do dalších zemí. Název značky odkazuje na dokonalost antických bohů, které vám díky našim produktům můžete přiblížit i vy. 

Názor odborníka

Zinek je esenciální minerál, který si naše tělo neumí vyprodukovat ani ukládat na později. Proto musíme pravidelně jeho zásoby doplňovat zdravou stravou či suplementací. Pro sportovce rozhodně doporučuji i jeho další suplementaci navíc, protože benefity zinku mohou být pro naše tělo i výkony velmi zajímavé. Ovlivňuje přes 300 metabolických, trávící a nervových procesů v těle, podporuje imunitu, zdraví pokožky a syntézu bílkovin! Zinek dokonce ovlivňuje schopnost vnímat chutě a cítit vůně. Zinek se velmi dobře doplňuje před spaním společně s hořčíkem. Kdo by si nechtěl o trochu víc užít každé naše zasloužené jídlo v dietě a mít lepší výsledky, no ne?

Aleš Lamka

Aleš Lamka, online trenér, absolutní mistr Evropy games classic bodybuilding

Tabulka nutričních hodnot: v 1 kapsli % RHP*
Zinek 10 mg 100
Měď 1 mg 100

*RHP – referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby.

V této chvíli zde není žádná recenze.

Recenze jsou převzaté z portálu Heureka.cz a řídí se jejich podmínkami. Ostatní recenze ověřujeme ručně spárováním s objednávkou.

Napsat recenzi

TITANUS Zinek Bisglycinát (100 kapslí)

TITANUS Zinek Bisglycinát (100 kapslí)

Zinek bisglycinát, jsou mimořádně účinné a vysoce vstřebatelné kapsle ve formě chelátové vazby bisglycinátu zinečnatého. Podporují svalový růst, zvyšují regeneraci, snižují hladinu cholesterolu.

Podobné produkty