Katalog produktů
TITANUS Citruline - pomeranč Zobrazit větší

TITANUS Citruline 350g pomeranč

Pravidelné užívání Citrullinu, jehož výsledky se dostaví v průběhu cca 10 dní, má za následek rozšíření tepen a žil, a tím pádem vyšší průtok krve, a to pro sportovce znamená jediné — delší výdrž. Nově v sypké formě s příchutí pomeranče.

Skladem > 10 ks

v pondělí, 17. 6. může být u Vás (platí pro ČR)

395 Kč

16,00 €

Získejte lepší cenu za věrnost:

387 Kč 15,68 €

cena po bezplatné registraci

375 Kč 15,20 €

při objednávce
nad 3 000 Kč

Historie ceny

TITANUS Citruline 350g pomeranč

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Titanus supplements

TIT_CITRU_350_P_VV

Nový produkt

Citrulin – až o 50 % více opakování?

Nabízí nepřehlédnutelný benefit v podobě oddálení únavy. Citrullin zvyšuje produkci oxidu dusnatého, čímž zajišťuje větší přísun kyslíku do svalů. Je vhodný jak pro silové, tak především pro vytrvalostní sporty. Tato neesenciální aminokyselina tvoří v drtivé většině velmi podstatnou složku před-tréninkových suplementů a doplňků stravy podporující napumpování. Jeho užívání má za následek rozšíření tepen a žil, a tím pádem vyšší průtok krve, a to pro sportovce znamená jediné – delší výdrž. Citrulin zlepšuje proteosyntézu, syntézu aminokyselin, a dokonce i syntézu kreatinu při cvičení. Dále má pozitivní vliv na produkci testosteronu a růstového hormonu, snižuje bolestivost svalů způsobenou těžkým tréninkem.

  • oddaluje svalovou únavu
  • je vhodný pro silové a vytrvalostní sporty
  • zvyšuje svalovou sílu při výkonu
  • snižuje únavu a bolest svalů
  • zlepšuje fyzický výkon
  • zvyšuje produkci oxidu dusnatého 
  • napomáhá k regeneraci svalů
  • výhodné balení 350 g

Doporučené dávkování:

Nápoj se připravuje rozmícháním práškové směsi s vodou. Jedna odměrka (5 g) se rozpustí ve 150 ml až 200 ml studené vody. Hotový nápoj užívejte zhruba 30 minut před tréninkem.

Omezení: 

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby s nesnášenlivostí na některou ze složek. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Skladování:

Skladujte mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Uchovejte v suchu a chladu při teplotě do 25 °C.
Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným skladováním a použitím. Minimální trvanlivost a číslo šarže je uvedeno na obalu.  

Výrobce: FitnessDK s.r.o., 17. listopadu 814, Červený Kostelec, 549 41 Česká republika.

O značce Titanus

Nejvyšší možná kvalita a zároveň kompletní nabídka sortimentu v oblasti kulturistiky a fitness - to je Titanus, ryze česká značka nabízející výživu, doplňky a oblečení. Na tuzemském trhu úspěšně fungujeme od roku 2014 a postupně expandujeme do dalších zemí. Název značky odkazuje na dokonalost antických bohů, které vám díky našim produktům můžete přiblížit i vy. 

L-Citrulin, L-Citrulin DL malát 2:1, kyselina citrónová, pomerančové aroma, sladidla: sukralóza a acesulfam K, barvivo: riboflavin a beta karoten

Obsah ve 100 g V 1 dávce 5 g
L-Citrulin 40 g 2 g
L-Citrulin DL Malate 2:1 52 g 2,6 g

V této chvíli zde není žádná recenze.

Recenze jsou převzaté z portálu Heureka.cz a řídí se jejich podmínkami. Ostatní recenze ověřujeme ručně spárováním s objednávkou.

Napsat recenzi

TITANUS Citruline 350g pomeranč

TITANUS Citruline 350g pomeranč

Pravidelné užívání Citrullinu, jehož výsledky se dostaví v průběhu cca 10 dní, má za následek rozšíření tepen a žil, a tím pádem vyšší průtok krve, a to pro sportovce znamená jediné — delší výdrž. Nově v sypké formě s příchutí pomeranče.

Podobné produkty