Katalog produktů
BCAA natural 300cps Zobrazit větší

TITANUS BCAA 2:1:1 500mg - 300 cps.

Dodávají potřebnou energii při zátěži a chrání svalovou hmotu před rozkladem. Užívá se při intenzivním tělesném výkonu. Ve výhodném balení 300 kapslí.

Skladem více než 10 ks

ve středu, 24. 7. může být u Vás (platí pro ČR)

385 Kč

15,26 €

Získejte lepší cenu za věrnost:

377 Kč 14,95 €

cena po bezplatné registraci

366 Kč 14,49 €

při objednávce
nad 3 000 Kč

Historie ceny

TITANUS BCAA 2:1:1 500mg - 300 cps.

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Titanus supplements

TITAN_BCAA_300

Nový produkt

Titanus BCAA – Větvené aminokyseliny

Výrazně urychlují regeneraci svalu po fyzickém výkonu a tím celkově dochází k většímu růstu svalů. Zároveň snižují ztrátu svalové hmoty při odpočinku či redukčních dietách. BCAA (Block Chain Amino Acids) je produkt složen ze tří esenciálních aminokyselin (Leucin, Valin, Isoleucin v poměru 2:1:1) důležitých pro ochranu a stavbu svalové hmoty. 

Bez příchutě.

 • Vyrobeno pro muže i ženy
 • Instantní větvené aminokyseliny
 • Snadná rozpustnost
 • Bez přidaného cukru
 • Sportovní výživa, doplněk stravy
 • Výhodné balení 300 ks
 • Kapslová forma

Doporučené dávkování:

Doporučená denní dávka činí 10-15 kapslí. Užívejte před anebo při výkonu, zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Omezení: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby s nesnášenlivostí na některou ze složek. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Složení (1 dávka – 10 kapslí):

 • Leucin (2500 mg) podporuje udržení hladiny glukózy v krvi, působí proti katabolickému procesu a podílí se na syntéze svalových bílkovin. Reguluje také hladinu cukru v krvi, podílí se na růstu a regeneraci svalových a kostních tkání a na tvorbě růstového hormonu. Chrání před ztrátou proteinu ve svalové hmotě po zranění či vlivem stresu.
 • Isoleucin (1250 mg) vstřebává se přímo do svalů je běžně spojován se zvýšenou odolností a hojení svalových tkání, je proto doporučována atletům, kulturistům a dalším, kteří podstupují větší fyzickou námahu a kteří chtějí zvětšit objem své svalové hmoty.
 • Valin (1250 mg) protein podobný kolagenu, který je hlavním komponentem elastických vláken v tkáních. Valin ovlivňuje absorpci některých nervových přenašečů v mozku. Podporuje účinky Leucinu a Isoleucinu.
 • Bílkoviny (4,86 g) – základním stavebním kamenem všech tkání v těle.
 • Sacharidy (1,41 g) – jeden z nejdůležitějších zdrojů energie. 
 • Sůl (0,05g) – v našem těle hraje roli při hospodaření s vodou a udržování nervo-svalové dráždivosti dále dodává minerální látky a podporuje látkovou přeměnu v těle. 

Skladování:

Skladujte mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Uchovejte v suchu a chladu při teplotě do 25 °C.
Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným skladováním a použitím. Minimální trvanlivost a číslo šarže je uvedeno na obalu. 

O značce Titanus

Nejvyšší možná kvalita a zároveň kompletní nabídka sortimentu v oblasti kulturistiky a fitness - to je Titanus, ryze česká značka nabízející výživu, doplňky a oblečení. Na tuzemském trhu úspěšně fungujeme od roku 2014 a postupně expandujeme do dalších zemí. Název značky odkazuje na dokonalost antických bohů, které vám díky našim produktům můžete přiblížit i vy. 

Názor odborníka

BCAA doporučuji, protože dodávají potřebnou energii při zátěži a chrání svalovou hmotu před rozkladem při cvičení, či jiném sportu, kterému se věnujete. Pomáhají při následné regeneraci, podporují vylučování hormonů a tím svalovému růstu. Ideální kombinaci pak tvoří s Rise and Shine.

Aleš Lamka

Aleš Lamka, online trenér, absolutní mistr Evropy games classic bodybuilding

Tabulka nutričních hodnot v 1 dávce – 10 kapslí v 1 kapsli 
Aminokyseliny
L-Leucin (BCAA) 2 500 mg 250 mg
L-Isoleucin (BCAA) 1 250 mg 125 mg
L-Valin (BCAA) 1 250 mg 125 mg

14.05.2023

Recenze byla napsána na Heureka.cz

100%

jako podpora cvičení super

Recenze jsou převzaté z portálu Heureka.cz a řídí se jejich podmínkami. Ostatní recenze ověřujeme ručně spárováním s objednávkou.

Napsat recenzi

TITANUS BCAA 2:1:1 500mg - 300 cps.

TITANUS BCAA 2:1:1 500mg - 300 cps.

Dodávají potřebnou energii při zátěži a chrání svalovou hmotu před rozkladem. Užívá se při intenzivním tělesném výkonu. Ve výhodném balení 300 kapslí.

Hodnocení produktu

5/5

Podobné produkty