Katalog produktů
Prom-In BCAA 2:1:1 MAXIMAL Nitric Oxide - 240 kapslí Zobrazit větší

Prom-In BCAA 2:1:1 MAXIMAL Nitric Oxide - 240 kapslí

Jedinečná kombinace větvených aminokyselin BCAA maximal + nitric oxide (arginin–alfa-ketoglutarátem).

Více informací

1 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

689 Kč

27,87 €

Získejte lepší cenu za věrnost:

675 Kč 27,31 €

cena po bezplatné registraci

654 Kč 26,48 €

při objednávce
nad 3 000 Kč

Historie ceny

Prom-In BCAA 2:1:1 MAXIMAL Nitric Oxide - 240 kapslí

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Prom-in

Nový produkt

Prom-In BCAA 2:1:1 MAXIMAL Nitric Oxide

BCAA MAXIMAL 2:1:1 + nitrix oxide - Větvené aminokyseliny chrání svalovou hmotu před devastací. Již toto krátké konstatování by bylo dobrým důvodem k jejich suplementaci. Leucin, izoleucin a valin (označované společně anglickou zkratkou BCAA) patří mezi osm esenciálních aminokyselin, které musí být přijímány potravou, protože si je organismus nedokáže vyrobit. Ovšem i mezi nimi mají výjimečné postavení, protože ve spektru ostatních aminokyselin tvořících svalovou bílkovinu zaujímají celou třetinu! V přirozené formě jich je právě nejvíce v syrovátkové bílkovině a proto jsou proteinové koncentráty firmy Promil řady Laktofit tak kvalitní. 

Větvené aminokyseliny vstupují během tréninku do energetického metabolismu a jsou využívány jako zdroj energie. Dochází tedy k štěpení svalové hmoty (destrukce – katabolismus) a tím trpí jak regenerace, tak nárůst svalové hmoty. Pokud dodáme větvené aminokyseliny formou suplementu, tak této krajně nepříznivé situaci do značné míry zabráníme, protože spotřebované aminokyseliny jsou ihned nahrazeny. Tato situace je ještě více vyhrocená právě při dietách s nízkým obsahem sacharidů (v kulturistice při rýsovacích dietách) a při hladovění. Jejich potřeba tedy výrazně stoupá, protože organismus v tomto případě je mnohem více využívá jako energetickou náhražku chybějících sacharidů. Jejich příjem nijak nezatěžuje játra, protože nejsou jimi metabolizovány a jsou zpracovávány přímo ve svalu. Tím, že snižují tvorbu kyseliny mléčné (laktátu) jako nejvýznamnějšího odpadního produktu anaerobního metabolismu, tak to signalizuje, že svaly „šetří“ zásobní svalový glykogen a tím mají více energie na trénink. Suplementace BCAA napomáhá i odbourávání podkožního tuku.

Ojedinělé je zkombinování větvených aminokyselin BCAA + nitrix oxide (arginin–alfa-ketoglutarátem). Tato sůl argininu má zcela výjimečnou vlastnost: v buňkách endotelu cév vytváří oxid dusnatý, látku, která v organismu má tolik pozitivních zdravotních účinků, že za její objevení byla udělena Nobelova cena za medicínu. Nás především zajímá skutečnost, že jejím působením se rozšiřují cévy a zlepšuje se prokrvení pracujících svalů. Tím se k nim dostává mnohem více kyslíku a výživných látek – a samozřejmě větvených aminokyselin. Kombinace BCAA a arginin–alfa–ketoglutarátu je tedy unikátní a podstatně zvyšuje efekt a využití přijímaných větvených aminokyselin.

Doporučené dávkování:

  • tréninkové dny: 3 až 5 kapslí zhruba 60 minut před tréninkem a dalších 3 až 5 kapslí ihned po tréninku.
  • dny odpočinku: dvě dávky rozložit během dne, ideálně s proteinovým jídlem (koktejlem).

Upozornění:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

l-leucin, l-valin, l-isoleucin, aakg (arginin alfa-ketoglutarát), želatinová tobolka, protispékavá látka: stearát hořečnatý.

Tabulka nutričních hodnot 1 kapsle  1 dávka (5 kapslí)
L-Leucin 200 mg 1000 mg
L-Valin 100 mg 500 mg
L-Isoleucin 100 mg 500 mg
Aakg (arginin alfa-ketoglutarát) 100 mg 500 mg

V této chvíli zde není žádná recenze.

Recenze jsou převzaté z portálu Heureka.cz a řídí se jejich podmínkami. Ostatní recenze ověřujeme ručně spárováním s objednávkou.

Napsat recenzi

Prom-In BCAA 2:1:1 MAXIMAL Nitric Oxide - 240 kapslí

Prom-In BCAA 2:1:1 MAXIMAL Nitric Oxide - 240 kapslí

Jedinečná kombinace větvených aminokyselin BCAA maximal + nitric oxide (arginin–alfa-ketoglutarátem).

Podobné produkty