Katalog produktů

David Kašpárek - top parkourista a trenér

Jmenuji se David Kašpárek, je mi 23 let a momentálně píšu pro blog FitnessDK a přidružený projekt Feeney.cz, jehož jsem spoluzakladatel.

Můj příběh

Výživu a zdravý životní styl jsem prvotně začal studovat proti své vůli. Měl jsem perfektně našlápnuto, abych si splnil svůj sen a stal se profesionálním parkouristou. Vůbec mě nezajímalo nic kolem, prostě jsem trénoval, abych byl nejlepší!

Stal se ze mě dvojnásobný mistr ČR v této disciplíně (ArtMoving Challenge 2015, 2016), jsem členem týmu Zabil.cz. Účinkoval jsem jako hlavní stuntman v celorepublikové propagační tour nového vozu Mercedes-Benz (Mercedes-Benz Action Tour 2019). Jinak už zhruba 6 let působím také jako trenér.

David Kašpárek
David Kašpárek

Bohužel mi dlouho nedocházelo, že i já mám limity, za které bych chodit neměl. Chtěl jsem po tělu víc a víc, ale nestaral se o něj. Zradil jsem své zdraví a ono pak na oplátku zradilo mě, když jsem stál na pomyslném vrcholu. Roky mi trvalo, než jsem napravil škody, některá zranění už si sebou však ponesu natrvalo.

Současnost

Poučil jsem se, že zdraví je vždy na prvním místě. Momentálně věnuji všechno své úsilí tímto směrem. Píši články na „zdravá témata“, sdílím své zkušenosti a pády.

„Kde bůh zabouchne dveře, otevře ti okno.“ 

Převádím teoretické znalosti do praktické roviny. Knih jsem přečetl spoustu, ale s aplikací nabitých vědomostí to bývá daleko náročnější. Nemá cenu se mučit s ideálním jídelníčkem, cvičebním programem… Dokážu tě však navést na cestu, která k ideálům směřuje.

Další spolupráce

David Urban

David Urban – parkourista a designer Feeney

I náš druhý David je parkourista tělem i duší. Je to právě on, kdo stojí za designem oblečení značky Feeney. Miluje pohyb, grafiku a focení. Momentálně studuje v Praze reklamní a uměleckou fotografii.

Víc o Davidovi

Daniel Pražák

Daniel Pražák – nadšený freestyle fotbalista

Jedno z Danielových zlatých pravidel zní: „Nemáš náladu trénovat? Skvělý, i tak běž trénovat!“ Freestyle fotbálku se věnuje deset let, účastní se českých i mezinárodních soutěží. O tom, jak si zamilovat pravidelné tréninky a proč to stojí za to, píše na blog Feeney.

Víc o Danielovi

Aleš Lamka

Aleš Lamka – „superhuman“ a spolutvůrce značky Titanus

Aleš je ten blonďatý sympaťák z našich videí. Společnými silami jsme vytvořili unikátní českou značku Titanus – kvalitní suplementy a doplňky do fitka. Je to náš kamarád, online trenér, o kterého je rvačka, a mistr Evropy v klasické kulturistice 2020.

Víc o Alešovi

Staň se jedním z nás

Jsi blázen do pohybu a fitness a nebojíš se jít svým snům naproti, i když je to kolikrát pěkná makačka? Pojď se přidat k naší partě a vzájemně se podporovat. Napiš nám něco o sobě a přidej pár důvodů, proč tě láká s námi spolupracovat. Těšíme se na tebe!

Jsem váš člověk