Katalog produktů

David Kašpárek

Jmenuji se David Kašpárek, je mi 23 let a momentálně píšu pro blog FitnessDK a přidružený projekt Feeney.cz, jehož jsem spoluzakladatel.

Můj příběh 

Výživu a zdravý životní styl jsem prvotně začal studovat proti své vůli. Měl jsem perfektně našlápnuto, abych si splnil svůj sen a stal se profesionálním parkouristou. Vůbec mě nezajímalo nic kolem, prostě jsem trénoval, abych byl nejlepší!

Stal se ze mě dvojnásobný mistr ČR v této disciplíně (ArtMoving Challenge 2015, 2016), jsem členem týmu Zabil.cz. Účinkoval jsem jako hlavní stuntman v celorepublikové propagační tour nového vozu Mercedes-Benz (Mercedes-Benz Action Tour 2019). Jinak už zhruba 6 let působím také jako trenér. 

Bohužel mi dlouho nedocházelo, že i já mám limity, za které bych chodit neměl. Chtěl jsem po tělu víc a víc, ale nestaral se o něj. Zradil jsem své zdraví a ono pak naoplátku zradilo mě, když jsem stál na pomyslném vrcholu. Roky mi trvalo, než jsem napravil škody, některá zranění už si sebou však ponesu natrvalo.

David Kašpárek

Současnost 

Poučil jsem se, že zdraví je vždy na prvním místě. Momentálně věnuji všechno své úsilí tímto směrem. Píši články na „zdravá témata“, sdílím své zkušenosti a pády. 

„Kde bůh zabouchne dveře, otevře ti okno.“ 

Převádím teoretické znalosti do praktické roviny. Knih jsem přečetl spoustu, ale s aplikací nabitých vědomostí to bývá daleko náročnější. Nemá cenu se mučit s ideálním jídelníčkem, cvičebním programem… Dokážu tě však navést na cestu, která k ideálům směřuje.