Katalog produktů

Libor Škopek – online coach a absolutní mistr ČR

Jmenuji se Libor Škopek, je mi 30 let a jsem profesionální závodník v kategorii Men's Psychique. Působím také jako online i klasický „offline“ trenér.

Můj příběh

V životě jsem vyzkoušel hodně sportů. Nejdřív fotbal, ale moje kariéra skončila už v 15 letech. Následovalo bojové období, vyplněné tréninky i zápasy jak klasického, tak thajského boxu. Bavilo mě to, ale verdikt lékařů byl po několika zdravotních komplikacích jednoznačný: žádný kontaktní sport.

Liborovo první profi podium
Libor první profi vítězství

Nějakou dobu jsem hledal, co by mohlo vzniklou prázdnotu zaplnit, až se mi jednou dostal do ruky kulturistický časopis, kde byl plakát Arnolda Schwarzeneggera. Říkejte tomu láska na první pohled, okamžik prozření nebo jenom klíčový okamžik mého života, ale já měl zkrátka ihned jasno – takhle chci vypadat!

Tehdy začala má cesta za vysněnou postavou. Byla plná omylů, naivity a držkopádů, ale jak jsem, sakra, mohl tušit, že nestačí jenom pumpovat biceps a prsa? :) Po nějaké době jsem naštěstí místo šolíchání začal opravdu trénovat, objevil kouzlo správné stravy a během chvíle konečně viděl požadované výsledky.

Jenže cvičit jen tak pro dobrý pocit a možná i pěkné fotky na Instagram mě už nenaplňovalo, a tak jsem hledal způsob, jak opět zažehnout ten fitness plamen, který už ve mě spíš plápolal, ale dávno nehořel. Klasická kulturistika mě nikdy nelákala, zato nově vzniklá kategorie Men´s Physique vypadala mnohem zajímavěji. A taky že jo. Nakonec mě naprosto pohltila.

Mojí první soutěží bylo Mistrovství ČR 2020. A hned jsem i vyhrál! Dokonce jsem se stal absolutním vítězem v naší kategorii. Čtrnáct dní poté se mi podařilo dosáhnout na druhé místo na ME ve Španělsku. Další výzvu představovalo získání profi karty. Tvrdá práce se vyplatila a příští jsem na Diamond Cupu v Ostravě kromě prvního fleku v Men´s Physique vyhrál i absolutku (tím nemyslím vodku) a získal vysněnou profi kartu!

Současnost

Můj debut mezi profíky dopadl opravdu nad očekávání. Náročná příprava a tvrdá práce byla odměněna prvním místem. Momentálně se opět soustředím na progres a další závody mezi profesionály.

Facebook Instagram

Další spolupráce

David Urban

David Urban – parkourista a designer Feeney

I náš druhý David je parkourista tělem i duší. Je to právě on, kdo stojí za designem oblečení značky Feeney. Miluje pohyb, grafiku a focení. Momentálně studuje v Praze reklamní a uměleckou fotografii.

Víc o Davidovi

Daniel Pražák

Daniel Pražák – nadšený freestyle fotbalista

Jedno z Danielových zlatých pravidel zní: „Nemáš náladu trénovat? Skvělý, i tak běž trénovat!“ Freestyle fotbálku se věnuje deset let, účastní se českých i mezinárodních soutěží. O tom, jak si zamilovat pravidelné tréninky a proč to stojí za to, píše na blog Feeney.

Víc o Danielovi

Aleš Lamka

Aleš Lamka – „superhuman“ a spolutvůrce značky Titanus

Aleš je ten blonďatý sympaťák z našich videí. Společnými silami jsme vytvořili unikátní českou značku Titanus – kvalitní suplementy a doplňky do fitka. Je to náš kamarád, online trenér, o kterého je rvačka, a mistr Evropy v klasické kulturistice 2020.

Víc o Alešovi

Staň se jedním z nás

Jsi blázen do pohybu a fitness a nebojíš se jít svým snům naproti, i když je to kolikrát pěkná makačka? Pojď se přidat k naší partě a vzájemně se podporovat. Napiš nám něco o sobě a přidej pár důvodů, proč tě láká s námi spolupracovat. Těšíme se na tebe!

Jsem váš člověk