Katalog produktů

Soutěžte s námi o fitness produkty

Výrobce kvalitních výživových doplňků TITANUS připravil produkty pro všechny věrné zákazníky. Soutěžit o ně můžete pouze na našem Instagramu.

Podmínky soutěže

Soutěž probíhá od pondělí 15.4. do pátku 19.4. a zapojit se může každý, kdo splní následující podmínky:

Pro účast na Instagramu:

✔️ napiš nám do komentáře, jaká je tvá oblíbená příchuť Titanus proteinu

✔️ označ svého parťáka na cvičení, kterého by mohla soutěž také zajímat

✔️ Dej příspěvku like

✔️ sleduj náš profil @fitnessdk_cz

Každý, kdo splní tyto podmínky, bude zařazený do slosování. To proběhne v sobotu 20.4. Výherce budeme kontaktovat prostředním soukromé zprávy na sociální síti. Pokud nám výherce na soukromou zprávu nezareaguje do 48h, automaticky vybereme výherce nového.

O co hrajeme?

Titanus protein CFM s příchutí marcipánu v balení 2kg.

soutez_titanus_cfm

Pravidla musí být

1. Vyhlašovatelem soutěže je FITNESSDK s.r.o., se sídlem 17. listopadu, Červený Kostelec, 549 41. (dále jen „Vyhlašovatel“)

2. Soutěže se může zúčastnit jakákoli fyzická osoba s trvalým pobytem na území České Republiky nebo Slovenska. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Vyhlašovatele a jejich rodinní příslušníci.

3. Tato soutěž není loterií ani veřejným příslibem. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo soutěž kdykoli, i bez udání důvodu, ukončit, odvolat, zrušit nebo změnit její podmínky.

4. Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace v rámci soutěže poskytujeme pořadateli a nikoli Facebooku.

5. Do soutěže se soutěžící přihlásí splněním následujících podmínek:

✔️ napiš nám do komentáře na instagramu, jaká je tvá oblíbená příchuť Titanus proteinu

✔️ označ svého parťáka na cvičení, kterého by mohla soutěž také zajímat

✔️ Dej příspěvku like

✔️ sleduj náš profil @fitnessdk_cz

6. Na sociální síti je možné přidat pouze jeden soutěžní komentář. Při nesplnění podmínek bude soutěžící ze soutěže vyloučen.

7. Účast v soutěži je dobrovolná a soutěžící vyjadřuje účastí svůj souhlas s jejími pravidly.

8. Splněním podmínek a přidáním soutěžního komentáře soutěžící souhlasí se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely realizace této soutěže dle pravidel a s jejich odpovídajícím zpracováním ze strany Vyhlašovatele, a to v rozsahu údajů uvedených na Facebooku či Instagramu. Osobní údaje budou po dobu trvání soutěže užity pro účely vedení soutěže, její organizace a vyhodnocení dle těchto pravidel a uchovány 30 dní po ukončení soutěže z důvodu kontroly dodržení pravidel a předání výher. Soutěžící také souhlasí s uvedením svého jména v případě výhry na facebookových stránkách a také na instagramovém účtu Vyhlašovatele.

9. Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je Vyhlašovatel. Právním důvodem je souhlas soutěžícího, který je udělen na dobu počínající poskytnutím souhlasu v rámci soutěže do případného písemného odvolání souhlasu, maximálně však na dva roky od jeho poskytnutí. Souhlas může soutěžící kdykoliv odvolat na kontaktu info@fitnessdk.cz. Soutěžící bere účastí na vědomí, že disponuje právy dle příslušné právní úpravy, a že poskytnutí údajů je dobrovolné, jejich zpracování je transparentní. Soutěžící má právo na informace, na přístup ke svým zpracovávaným osobním údajům a právo na opravu svých osobních údajů, výmaz a likvidaci nesprávných osobních údajů.

10. Výhra bude zaslána firmou FitnessDK soutěžícímu poštou v návaznosti splnění všech podmínek, a to nejpozději do 10 pracovních dnů od vyhlášení a kontaktování výherce.