Katalog produktů

Ondra Marvan – profi fighter a vicemistr Evropy i ČR v thajském boxu

Jmenuji se Ondra Marvan a jsem profesionální zápasník v thajském boxu.

Můj příběh

Thaiboxu jsem propadl před více než deseti lety. Chytnul mě – a nepustil. Tento sport je mojí vášní dodnes. Jen s tím rozdílem, že mě nejen stále baví, ale i živí.

Vybojoval jsem 4. místo na mistrovství světa v kategorii Challenger a na mezinárodním mistrovství SK vyhrál v kategorii Battle. Jsem také vítěz online mistrovství ČR v kategorii Sick three, vicemistr Evropy, pořádané organizaci IFMA a vicemistr ČR v thajském boxu a K1.

Suplementaci jsem vůbec neřešil, dokud mě nezačala bolet ramena, že jsem nedokázal udržet ruce ve „dvojáku“, výchozím boxerském postavení. Teprve po zjištění, že v nich mám zánět, mi došlo, že je třeba o sebe pečovat po všech stránkách. I díky výživovým doplňkům od FitnessDK můžu opět trénovat na 100 % a dál posouvat své hranice. Včetně těch výsledkových.

Současnost

Dnes jsem aktuálním vicemistrem Evropy, vicemistr ČR v thajském boxu a K1 a také trenérem v Trutnově, kde vedu novou generaci boxerských talentů.

Facebook Instagram

Další spolupráce

David Kašpárek

David Kašpárek – top parkourista a trenér

Pro Davida, trenéra a dvojitého mistra v největší české parkourové soutěži Art Moving, je na prvním místě zdraví. Svoje zkušenosti, tipy i pády s tebou sdílí v článcích na blogu FitnessDK a Feeney. Řídí se heslem „Kde bůh zabouchne dveře, otevře ti okno.“

Víc o Davidovi

David Urban

David Urban – parkourista a designer Feeney

I náš druhý David je parkourista tělem i duší. Je to právě on, kdo stojí za designem oblečení značky Feeney. Miluje pohyb, grafiku a focení. Momentálně studuje v Praze reklamní a uměleckou fotografii.

Víc o Davidovi

Daniel Pražák

Daniel Pražák – nadšený freestyle fotbalista

Jedno z Danielových zlatých pravidel zní: „Nemáš náladu trénovat? Skvělý, i tak běž trénovat!“ Freestyle fotbálku se věnuje deset let, účastní se českých i mezinárodních soutěží. O tom, jak si zamilovat pravidelné tréninky a proč to stojí za to, píše na blog Feeney.

Víc o Danielovi

Staň se jedním z nás

Jsi blázen do pohybu a fitness a nebojíš se jít svým snům naproti, i když je to kolikrát pěkná makačka? Pojď se přidat k naší partě a vzájemně se podporovat. Napiš nám něco o sobě a přidej pár důvodů, proč tě láká s námi spolupracovat. Těšíme se na tebe!

Jsem váš člověk